Послуги

ТОВ «Аквантіс» - це потужна інженерно-виробнича компанія з власними проектним, будівельно-монтажним, виробничим та сервісним підрозділами, що працює на ринку очищення стічних вод та систем каналізації починаючи з 2005 року. Підприємство має офіси у Києві, Івано-Франківську та Львові, виробничий комплекс у с.Віта Почтова. Загальна кількість працюючих - 25 чол.

За роки діяльності накопичений значний досвід у виробництві, проектуванні та будівництві очисних споруд, насосних станцій та мереж водопостачання і каналізації. Наша компанія тісно співпрацює з Інститутом гідротехніки і меліорації (ІГіМ) у сфері проектування та розробки сучасних технологій очищення стічних вод, а також має власну науково-виробничу базу, де розробляється і виготовляється сучасне обладнання для очищення стічних вод та каналізації.

Проектування

Проектно-кошторисний відділ ТОВ «Аквантіс» виконує повний комплекс проектних робіт з реконструкції та будівництва очисних споруд, насосних станцій, мереж водопостачання та каналізування. Ми використовуємо сучасне ліцензоване програмне забезбечення Autocad, SolidWorks, АВК-5. Наші інженери мають великій досвід у погодженні проектної документації в органах Держбудекспертизи, СЕС, Екології.

Виробництво

Виробнича база ТОВ «Аквантіс» площею понад 1000 м2 оснащена сучасним станками та механізмами для виробництва обладнання очисних споруд і насосних станцій, резервуарів та мереж. Наші інженери та зварювальники проходять постійне навчання та підвищення кваліфікації, мають всі необхідні дозволи та сертифікати для виконання робіт.

Будівельно-монтажні роботи

Будівельно-монтажний підрозділ ТОВ «Аквантіс» має сучасну техніку та інструмент, а також всі необхідні ліцензії і дозволи для виконання повного комплексу робіт з реконструкції та будівництва очисних споруд, насосних станцій, мереж водопроводу і каналізації:

- гідроізоляція з/б конструкцій

- будівництво залізобетонних резервуарів і конструкцій

- будівництво каркасних будівель з сандвіч-панелей

- футерування або гідроізоляція існуючих резервуарів

- монтаж зовнішніх мереж водопостачання і каналізації

- реконструкція водонапірних веж і насосних станцій

- впровадження систем обліку, автоматизації та SCADA

- монтаж та пусконаладка обладнання очисних споруд

- будівництво модульних резервуарів запасу води об’ємом до 5000 м.куб.

Пусконалагоджувальні та сервісні роботи

Служба сервісу ТОВ «Аквантіс» працює у режимі 24/7 та готова оперативно відреагувати на будь-який запит Замовника.

Наші партнери

ТОВ «Аквантіс» є офіційним дилером в Україні провідних світових виробників обладнання для очисних споруд, водопостачання та каналізації. Ми пишаємось нашим партнерами: