Компанія

ТОВ «Аквантіс» - це потужна інженерно-виробнича компанія з власними проектним, будівельно-монтажним та виробничим підрозділами, що працює на ринку очищення стічних вод та систем каналізації починаючи з 2005 року. Підприємство має офіси у Києві, Івано-Франківську та Львові, виробничо-складський комплекс у с.Віта Почтова. Загальна кількість працюючих - 25 чол.

За 13 років діяльності накопичений значний досвід у виробництві, проектуванні та будівництві каналізаційних очисних споруд, насосних станцій та мереж каналізації. Наша компанія тісно співпрацює з Інститутом житлово-комунального господарства (м.Київ) та Інститутом гідротехніки і меліорації (ІГіМ) у сфері проектування та розробки сучасних технологій очищення стічних вод. Підприємство має власну науково-виробничу базу, де виготовляється і проходить контроль якості обладнання для очищення стічних вод та каналізації.

ТОВ «Аквантіс» (м.Київ) з 2007 року серійно виробляє обладнання для очищення стічних вод під торгівельною маркою Biobox, а саме малі очисні споруди, блочні каналізаційні очисні споруди, автоматичні жироуловлювачі, дощові очисні споруди (нафтоуловлювачі), каналізаційні насосні станції, станції приготування та дозування реагентів, шнекові дегідратори осадів, пластикові ємності, резервуари.

Крім того ТОВ «Аквантіс» пропонує повний спектр обладнання для каналізаційних очисних споруд і систем: повітродувки Secoh, Alita, FPZ, каналізаційні насоси Dreno, системи аерації OTT, коалісцентні та біологічні фільтри Enexio, обладнання механічного предочищення стічних вод Estruagua, установки зневодненні осадів Kintep, системи третинного доочищення та знезараження стічних вод, листові пластики (поліетилен та поліпропілен).